Kewell'dan kötü haber

Galatasaray'da Harry Kewell'ın sakatlığı sıkıntı yarattı. İkinci yarının ilk maçına yetiştirilmeye çalışılan Avustralyalı yıldız, kupada oynanacak Denizli Belediyespor maçında forma giyemeyecek.

Ntvspor 12.01.2010 - 14:52

Kewell'dan kötü haber

Fenerbahçe maçında sakatlanan Milan Baros ve Afrika Uluslar Kupası için Angola'da bulunan Keita'nın yokluğunda, Harry Kewell'ın da sakatlanması teknik direktör Frank Rijkaard'ı düşündürüyor. Doktorlar, sağ kasığında zorlanma bulunan Avustralyalı yıldızı, 2. yarının ilk maçı olan Gaziantepspor karşılaşmasına yetiştirmeye çalışıyor. Kewell,, kupada oynanacak Denizli Belediyespor maçında ise forma giyemeyecek.

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray'da, son çalışmaya Kewell'ın yanısıra Aydın yılmaz, Milan Baros ve Sabri Sarıoğlu katılmadı.

Çalışma sonunda ise oyuncular ve İspanyol kondisyonerler arasında renkli görüntüler vardı. Sarı-kırmızılı futbolcular, Antalya kampı boyunca adeta pestillerini çıkaran Albert Roca Puyol'u ıslattı. Oyuncular diğer kondisyoner Carlos Cuadrat'ı da omuzlara aldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...