Kızıl: Şansımız yüzde on

Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, Belçika'yı yeneceklerini iddia ederken "Grupta şansımız azaldı. Bizim şansımız yüzde on" diye konuştu.

07.10.2009 - 22:36

HOLLANDA - 19. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta, 10 Ekim Cumartesi günü Belçika ile deplasmanda karşılaşacak  A Milli Futbol Takımı, hazırlıklarını Hollanda’da sürdürüyor.

Antrenmanları, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Özerten de izleyenler arasında.

Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, Belçika karşısında galibiyetten başka bir sonuç düşünmediklerini belirterek, ''Yenmek istiyoruz. Belçika teknik direktör değişikliği yaptı. Onlar da oldukça iddialı. Grupta şansımız azaldı, ama ona bakmıyoruz. İki maçımız var, ikisini de almaya çalışacağız. FIFA sıralaması için önemli. Sakat ve cezalı oyuncularımız var, ama takımda yer alacak olan arkadaşların da onlar kadar iyi oynayacaklarına inanıyorum. Bizim şansımız yüzde on. Her şeye rağmen Belçika'yı yeneceğiz'' şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...