Kızıl: Tabata'yı kimseye satmayacağım

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Brezilyalı yıldız futbolcu Tabata hakkındaki transfer söylentileriyle ilişkili olarak, ''Bu konuyu konuşmaktan artık utanıyorum. Tabata'yı kesinlikle satmayacağımı söyledim. Bu haberler tamamen asılsız'' dedi.

GAZİANTEP - Teknik direktör Jose Couceiro yönetiminde çalışmalarını sürdüren Gaziantepspor, Kamil Ocak Stadı'nda bir antrenman yaptı.

Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Gaziantepspor için ligin bittiğini belirterek, ''Kocaelispor karşısında prestij maçına çıkacağız. Kendi sahamızda oynayacağımız maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Kocaeli de ligden düşmeyi hemen hemen garantileyen ekiplerden. Onlar için de prestij maçı olacak ve futbolcular kendileri için oynayacak. Bu sebeple de zor bir maç olacak'' şeklinde konuştu.

Kızıl, Tabata'nın transfer edileceği yönündeki haberlerin de kesinlikle gerçeği yansıtmadığını kaydederek, ''Ben bu konuyu konuşmaktan artık utanıyorum. Tabata'yı kesinlikle satmayacağımı söyledim. Halen bu konuda haberler çıkıyor. Bu haberler tamamen asılsız" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...