Kızıl: Tabata'yı kimseye vermeyeceğim

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, yıldız oyuncuları Tabata için Beşiktaş söz verdiği iddialarının doğru olmadığını belirtirken, oyuncuyu kimseye vermeyeceğini söyledi.

10.07.2009 - 16:23

Kızıl: Tabata'yı kimseye vermeyeceğim

İSTANBUL - Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Tabata'nın transferi için Beşiktaş'a söz verdikleri iddialarını yalanladı.

Radyospor'da yayınlanan bir programa katılan Kızıl, ''Tabata'yı ne Beşiktaş'a ne de bir başka takıma satacağım'' dedi.

Beşiktaş'ın şampiyonluk balosuna katıldığını ve Tabata için Yıldırım Demirören'in kendisine ricada bulunduğunu doğrulayan İbrahim Kızıl, ''Ortamda pek çok kişi vardı. Demirören bana 'Federasyon yöneticileri de var, Tabata için söz ver' dedi. Ben de böyle bir söz vermeyeceğimi söyleyerek tebessüm ettim. Tabata'yı Beşiktaş ya da bir başka kulübe vermemiz mümkün değil'' şeklinde konuştu.

Başkan Kızıl, Tabata'nın şu anda takım kampında olduğunu belirterek, ''Biz büyük hedeflerin takımıyız. Yeni sezonda ilk beşte yer alacağız. Tabata da hedeflerimiz konusunda bize çok katkı sağlayacak'' ifadelerini kullanırken, ses getirecek bir transfere de imza atmak üzere olduklarını söyledi.

"ÇOK ÜNLÜ BİR KALECİYİ TRANSFER ETMEK ÜZEREYİZ"
Gaziantepspor'un başarısı için her şeyini ortaya koyduğunu anlatan İbrahim Kızıl, ''Daha önce büyük takımların isteyip alamadığı, ünlü bir kaleciyi transfer etmek üzereyiz. İsmini şu anda açıklayamıyorum. Bir de santrafor alacağız'' diyerek sözlerini tamamladı.

TABATA: G.ANTEPSPOR'U VE TARAFTARI ÇOK SEVİYORUM
Rodrigo Tabata, kırmızı-siyahlı takımın kampına katıldı. Tabata, antrenman sonrası transferiyle ilgili açıklama yapmazken, şu anda Gaziantepspor'un futbolcusu olduğunu ve burada mutlu olduğunu söyledi.

Gaziantepspor'u ve taraftarı çok sevdiğini belirten Tabata, ''Ben daha önce başkanıma burada mutlu olduğumu söyledim. Aklımda transfer yok, şu anda Gaziantepspor'un futbolcusuyum ve burada oynamak istiyorum. Gitmeyi düşünmüyorum.

Gaziantepspor'u ve taraftarı çok seviyorum. Yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...