Klopp'a şok sözler

Mario Balotelli’nin menajeri Mino Raiola, Liverpool’u çalıştıranJurgen Klopp’a sert eleştiriler getirdi. Raiola, "Kötü bir teknik adam" olarak nitelendirdiği Klopp’u İtalyan forvete saygısızlıkyapmakla suçladı.

Haberler - Ntvspor 06.09.2016 - 12:35

Klopp'a şok sözler

Liverpool Menajeri Jurgen Klopp’un takımda düşünmediği Mario Balotelli, transfer döneminin son günlerinde bedelsiz olarak Fransız ekibi Nice'e gitti. Transferin resmileşmesinin ardından Balotelli’nin menajeri Mino Raiola, Klopp'a yönelik sert eleştiriler getirdi.

Alman menajerin Balotelli'ye hazırlık maçlarında bile forma şansı vermemesinin büyük bir saygısızlık olduğunu savunan Raiola; "Mario, Klopp'a defalarca hazırlık maçına çıkmak istediğini söyledi. Klopp, Mario'ya sevmiyor olabilir. Kadrosunda düşünmüyor da olabilir. Ancak bir oyuncunun hazırlıklarına bu şekilde balta vuramaz. Bu büyük bir saygısızlık" dedi.

Raiola’nın eleştirileri bununla da sınırlı kalmadı. Ünlü menajer, "Kötü bir teknik adam" olarak nitelendirdiği Klopp’un Premier Lig'te başarılı olamayacağını savundu ve "Klopp için adil değil demek yeterli olmaz; O pisliğin teki" dedi.

Klopp’a yönelik eleştirilerinin Liverpool ile iş yapmasına engel olmayacağını da belirten Raiola; "Liverpool, bana bağlı bir oyuncuyu transfer etmek istiyorsa kendileriyle görüşürüm. Bunun Klopp ile bir ilgisi yok" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...