Kobe mi, LeBron mu?

Saat 24:00'te Los Angeles Lakers'ın Miami Heat'i konuk edeceği maç CANLI yayınla NTV'de olacak. Bu dev buluşmaya doğru NBA'deki atmosfere bakıldığında belki de 2010'un en büyük maçında, en büyük buluşma gerçekleşecek; Kobe, LeBron'u konuk edecek...

Ntvspor 25.12.2010 - 15:59

Noel sebebiyle dün gece maç yapılmadan geçilen NBA, bu gece muhteşem bir maça sahne olacak. LeBron James'li Miami Heat, Kobe Bryant'lı Los Angeles Lakers'a konuk olacak. Sezon boyunca kendisine yöneltilen eleştirilere parke üzerindeki performansıyla cevap veren "Kral" lakaplı James, bu sefer de Staples Center'da kendisine duyulan nefretin altından kalkmaya çalışacak.

Staples Center'daki ateşli Lakers taraftarından kesinlikle yeni yıl hediyesi almayacak ve onun yerine bolca yuhalanacak olan LeBron'un, bu sefer eleştirilere ne boyutta cevap vereceği en büyük merak konusu...

YUHALANMAK DAHA DA GAZA GETİRİYOR
Yuhalandıkça ve ıslıklandıkça daha da büyük bir performans ortaya koyan LeBron'un Cleveland'a yaşattıklarını ya da sadece moda olduğu için kendisine saldıranlara verdiği cevabı, Lakers karşısında da yapabilecek potansiyele fazlasıyla sahip olması bu maçı daha da heyecanlı kılıyor.

'ONLARDAN DEĞİLSEN BERBATSIN'
Cleveland'ı ve New York'u deplasmanda deviren Miami Heat'te, kendisine yapılan hakaretlere parmak ısırtan performanslarla cevap veren LeBron, olaya şu açıdan bakıyor, "Islık ve yuhalamak okey. Eğer onlardan değilseniz, berbatsınız..."

BÜYÜK BULUŞMA 24:00'TE NTV'DE
LeBron'u 2010'da bekleyen ve ıslık ile yuhalama potansiyeli en üst düzeyde olan son durak, NTV'den CANLI yayınlanacak olan Lakers-Heat buluşması. Şimdi herkes şunu merak ediyor, LeBron bir kez daha dev bir oyun ortaya koyarak, Lakers taraftarının 4'üncü çeyrekte susmasını sağlayabilecek mi? Yoksa Kobe'li Lakers'ı Cavs ya da Knicks ile karıştırarak en büyük hatalarından birini mi yapacak?

KOBE İZİN VERİR Mİ? LeBRON İZİN İSTER Mİ?
LeBron'un tahminlerine göre bir çok şampiyonluk kazanabilecedk bir potansiyele sahip olan Miami Heat, NBA'in belki de en güçlü ekibi olan son iki yılın şampiyonu Los Angeles Lakers'ın salonunda ne kadar rahat olabilecek? Kobe Bryant, kendi evinde bir başkasının ön plana çıkmasına izin verecek mi? Ulusal kanalda yayınlanacak, bütün dünyanın sonucunu merakla bekleyeceği ve hatta milyonların canlı izleyeceği bu dev buluşmada neler olacak? Bütün bunların CEVABI bu gece 24:00'te CANLI yayınla NTV'de...

LeBRON vs KOBE
Kobe: 5 şampiyonluk sahibi bir yıldız.

LeBron: Yüzüğü yok ama kendisine "Kral" denilmesinden hoşlanıyor.

Kobe: Yıllardır aynı takımda, bu da ne kadar romantik olduğunu gösteriyor.

LeBron: Kararların adamı. Son takım tercihi ne kadar çok karar verdiğinin kanıtı.

Kobe: Aşamadığı tepe yok! Gibi...

LeBron: Yuhalandıkça daha da engellenemez oluyor.

TAKIM LİDERLERİ: LAKERS
Sayı: Kobe 25.7

Ribaund: Gasol 11.1

Asist: Kobe 4.6

Blok: Gasol 2.0

Top Çalma: Artest 1.6

TAKIM LİDERLERİ: HEAT
Sayı: LeBron 24.7

Ribaund: Haslem 8.2

Asist: James 7.1

Blok: Anthony 1.4

Top Çalma: Wade 1.5

NTV SPOR, NTV VE NBA TV'DE NBA ŞÖLENİ
NTV, NBA TV ve NTV Spor'da 25 Aralık Cumartesi günü NBA şöleni yaşanacak. Saat 19.00'da sezonun flaş ekiplerinden Chicago Bulls ile New York Knicks karşı karşıya gelecek. Müsabaka NBA TV'de yayınlanacak.

21.30'da ise yuvasına dönen Hidayet Türkoğlu sahne alacak. Orlando Magic - Boston Celtics maçının heyecanını NTV Spor'dan takip edebileceksiniz. Saat 24.00'de ise basketbolseverler dev bir maçı NTV'den izleme şansına sahip olacaklar. Kobe Bryant'lı Los Angeles Lakers, yıldızlar topluluğu Miami Heat ile karşı karşıya gelecek.

Gecenin son maçında saat 03.00'da Oklahama City - Denver Nuggets maçıyla izleyiciler adeta baskete doyacak. Maç, NBA TV'den yayınlanacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...