Kocaman son kararını verdi

Karabükspor yenilgisi sonrası istifa ettiğini açıklayan Aykut Kocaman'ın görevine geri döndüğü bildirildi. Fenerbahçeli yönetici Abdullah Kiğılı, Kocaman'ın 'devam' kararının Cumartesi günü belli olduğunu ve 2 Ocak'ta başlayacak kampta takımının başında olacağını söyledi.

26.12.2012 - 18:53

Kocaman son kararını verdi

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifasıyla ilgili belirsizlik sona erdi.

Kocaman'ı ikna turları sonuç verdi ve genç teknik adamın istifa kararından vazgeçtiği bildirildi.

Açıklama Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı'dan geldi.

NTV Spor'a konuşan Kiğılı, teknik direktör Aykut Kocaman'ın görevine devam ettiğini açıkladı.

Aykut Kocaman'ın Cumartesi günü ikna olduğunu söyleyen Kiğılı, Kocaman'ın transfer listesini Cuma akşamı yönetime sunacağını söyledi.

Bundan sonra transfer çalışmalarına hız verileceğini aktaran Kiğılı, şöyle devam etti:

"Aykut Kocaman, Cumartesi günü zaten ikna olmuştu. Transfer görüşmeleri devam ediyor. Nerelere hangi oyuncular alınacak, bunlar konuşuluyor. 1 Ocak itibariyle transfer çalışmaları başlayacak.

2 Ocak'ta da Antalya'da kamp yapacağız. 3 kulvarda mücadelemiz devam ediyor. Avrupa Ligi'nde çok iyi bir kura çektik, inşallah tur atlarız.

Kadromuzu biraz daha kuvvetlendirmek istiyoruz. En az 3 oyuncu alacağız. Teknik kadro Cuma akşamı çalışmalarını bitirecek, Pazartesi gününden itibaren de transferler yapılacak."

Aykut Kocaman, 3-1'lik Karabükspor mağlubiyetinden sonra "Artık devam edecek gücüm kalmadı" diyerek görevi bıraktığını açıklamıştı.

İstifa açıklamasının ardından Fenerbahçe kulübü seferber olmuş ve yöneticilerle futbolcular kararından vazgeçirmek istedikleri Aykut Kocaman'la bir araya gelmişti.

Başta Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere, Aykut Kocaman'ı kararından vazgeçirme girişimleri devam ediyordu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...