Kocaman ve Alex taraftarı selamladı

Spartak Moskova maçı öncesi, teknik patron Aykut Kocaman ile Alex, çağrı üzerine birlikte tribünleri selamladı. Maç sonda Kocaman'a 'kriz sona erdi mi?' diye soruldu.

Haberler 29.08.2012 - 22:55

Kocaman ve Alex taraftarı selamladı

Fenerbahçe'de, geçtiğimiz hafta yaşanan krizin kahramanları Aykut Kocaman ile Alex, birlikte tribünleri selamladı.


Alex, Spartak Moskova ile oynanan Şampiyonlar Ligi'ne kalma mücadelesinde yedekler arasında yer alırken, tribünlerden karşılaşma öncesi Brezilyalıya sevgi gösterileri yapıldı.

Taraftarlar ''I love you Alex'' şeklinde tempo tutarken, Brezilyalı futbolcu kendisini çağıran tribünlere giderek taraftarları selamladı.

Fenerbahçeli taraftarlar Alex'e gösterdikleri sevgi gösterilerinin ardından bu kez ''Aykut Alex el ele hep beraber tribüne'' ve ''Aykut Alex'i buraya getir'' şeklinde uzun süre tezahürat yaptı.

Taraftarlar, ''Sen bizim Kocaman gururumuzsun'' şeklinde tezahüratla Aykut Kocaman'a da sevgi gösterilerinde bulunurken, teknik direktör Kocaman'ın Alex ile tribünleri selamlaması beklentisi bu sırada gerçekleşmedi.

Taraftarlar bir ara ''Aziz Yıldırım, Aykut Alex'i buraya yolla'' şeklinde tezahüratta bulundu.


Takımların maç öncesi seremonisinden sonra tribünlerden aynı tezahüratlar yükselince, Aykut Kocaman yedek kulübesindeki Alex'i yanına çağırarak birlikte tribünleri selamlayıp, taraftarların isteğine yanıt verdi.

KOCAMAN'DAN YORUM YOK
Aykut Kocaman'a, maç sonu düzenlenen basın toplantısında, Alex'le tribünleri selamlaması hatırlatıldı ve 'kriz sona erdi mi?' diye soruldu.

Kocaman, bunun özel bir konu olduğunu ve yorumda bulunmayacağını söyedi.

Sayfa Yükleniyor...