Kocaman: Yaşayarak öğreniyoruz

Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman, teknik direktör Christoph Daum ile aralarında bir yetki karmaşası olduğu yönünde çıkan haberler üzerine, "Bulunduğum pozisyon Türkiye'de tam olarak tanımlanmış değil. Bazı şeyleri yaşayarak öğreniyoruz" diye konuştu.

28.09.2009 - 10:47

İSTANBUL - Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman, sarı-lacivertli takımın Antalyaspor'u deplasmanda 2-1 yendiği maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sportif direktörlük görevinin Türkiye'de tam olarak tanımlanmamış olduğunu ifade eden Kocaman, teknik direktör Christoph Daum ile de aralarında bir yetki sorunu olmadığına dikkat çekti.

Daum'a saygı duyduğunu ifade eden Aykut Kocaman, "Daha evvel de bütün samimiyetimle söylemiştim. Bazı şeyleri gözlemlemeye çalışıyorum. Daum ile aramızda bir yetki karmaşası olamaz. Ben duracağım yeri, biraz da yol yordamıyla belirliyorum. Sayın Daum ile ilgili düşüncelerimi daha önce de söylemiştim. Benden hem yaşça büyük hem de mesleki olarak daha tecrübeli. Dolayısıyla ben nerede duracağımı bir şekilde kendi içgüdümle kestirmeye çalışıyorum. Çok net söylüyorum, benim pozisyonum Türkiye'de tam olarak tanımlanmış değil. Bunu biraz da yaşayarak göreceğiz. Bu tarz söylemler de hep çıkacaktır, yapacak birşey yok. Ben bildiğimi ve bugüne kadar öğrendiğimi yapmaya devam edeceğim" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...