Kocaman'dan transfer açıklaması

Marsilya maçı sonrasında konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman "Kadromuzda Fernandao ve Salih gibi şimdilik kullanamadığımız oyuncular var. Bununla beraber 2-3 oyuncu daha aramıza katılacak gibi gözüküyor" dedi.

Haberler - Ntvspor 16.07.2017 - 00:30

Kocaman'dan transfer açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Marsilya'ya 1-0 yenildikleri hazırlık maçından sonra transferle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kocaman "Kadromuzda Fernandao ve Salih gibi şimdilik kullanamadığımız oyuncular var. Bununla beraber 2-3 oyuncu daha aramıza katılacak gibi gözüküyor. Sezon içinde kadro derinliği açısından sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum. Bir merkez forvet çalışmamız sürüyor. Çeşitli nedenlerden dolayı transfer de Fenerbahçe için çok kolay değil" dedi.

Marsilya karşılaşmasını da değerlendiren Kocaman "İlk yarı iyi baskı yaptık. İkinci yarının 15 dakikası karşılıklı ataklar şeklinde geçti. Yorgunluk başlayınca top rakipte kaldı. Fazlasıyla orta ve şutlar gelmeye başladı. Bunların biri de gol oldu. Karşılık veremedik" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Kamerunlu kaleci Kameni ise "Kötü bir maç olduğunu düşünmüyorum. Hocamızın bizden istediğini yapmak istedik. Kötü bir gol yedik. Önemli olan skor değildi. Yapabildiklerimizi görmemiz önemliydi" dedi.

Sayfa Yükleniyor...