Kocaman'ın 'istifa' suskunluğu sürüyor

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifasının ardından kulüpteki çalkantı sürüyor. Yöneticiler, net biçimde Kocaman'ın istifasını geri çektiğini söylese de tecrübeli teknik adam konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

22.12.2012 - 22:53

Kocaman'ın 'istifa' suskunluğu sürüyor

Aykut Kocaman'ın Karabükspor yenilgisi sonrası istifasını açıklamasının ardından Fenerbahçe'de tam bir karmaşa yaşanıyor.

Fenerbahçeli yöneticiler gün içerisinde Aykut Kocaman'ın istifadan vazgeçtiği yönünde konuştu.

Yönetim kaynaklı "Kocaman ikna oldu, istifa etmiyor" beyanları medyaya aynı şekilde yansıdı.

Aykut Kocaman'ın konuyla ilgili bugün bir açıklama yapması bekleniyordu. Ancak henüz bir açıklama gelmemesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

DİLMEN DOĞRULADI
NTV futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, konuya Trabzonspor-Galatasaray karşılaşması sonrası % 100 Futbol'da değindi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la görüştüğünü söyleyen Dilmen, Yıldırım ve futbolcuların Kocaman'ı kalması için ikna ettiğini belirtti.

Dilmen ayrıca, Kocaman'ın 2 Ocak'ta Antalya’da yapılacak olan takım kampına katılacağı bilgisi aldığını da aktardı.

'DEVAM EDECEK GÜCÜM KALMADI'
Aykut Kocaman, 3-1'lik mağlubiyetle sona eren Karabükspor karşılaşması sonrası "Artık devam edecek gücüm kalmadı" diyerek görevi bıraktığını açıklamıştı.

İstifa açıklamasının ardından Fenerbahçe kulübü seferber olmuş ve yöneticilerle futbolcular kararından vazgeçirmek istedikleri Aykut Kocaman'la bir araya gelmişti.

Yapılan görüşmelerde özellikle Başkan Yıldırım ile Kocaman arasındaki "İstifa etmiyorsun", "Peki Başkanım" şeklindeki diyalog, Kocaman'ın ikna olmaya başladığı yorumlarına yol açmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...