Konyaspor'da yüzler gülmüyor

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, Gaziantepspor karşısında sezonun en vasat futbolunu oynadıklarını belirterek, Konyaspor'un gerçek gücünden uzak bir görüntü çizdiğini söyledi.

Haberler 15.03.2009 - 12:57

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, Gaziantepspor maçında hafta içinde grip tedavisi gören 5-6 oyuncunun takımla birlikte çalışmalara katılamadığını ve bunun da oyunlarını etkilediğini belirtti.

Hafta başından beri galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini bildiren Düzkaya, ''İyi bir müsabaka olmadı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. 5-6 oyuncumuzun hasta hasta sahaya çıkması da bunda etkili oldu. Sıkıntılı bir maçtı, kaybettiğimiz için çok üzgünüz'' diye konuştu.

Düzkaya, özellikle ilk yarı boyunca rakibe baskı kuramadıklarını, maçın genelinde de heyecansız bir futbol sergilediklerini belirtti.

Gaziantepspor karşısında Konyaspor'un gerçek gücünden uzak bir görüntü çizdiğini anlatan Düzkaya, ''Gaziantepspor karşısında sezonun en vasat futbolunu oynadık. Konyaspor'un gerçek gücü bu değil. Deplasmanda kazanıyoruz, evimizde kaybediyoruz. İç saha sendromumuz maalesef devam ediyor. Bu durum taraftarlar için de gerçekten çok acı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u deplasmanda yenerek gerçek gücümüzü yeniden göstereceğiz. Teknik kadro ve oyuncularımıza güvenimiz tam'' diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...