Koreografi kazası hastanelik etti

Fenerbahçeli taraftarların yaptığı koreografi sırasında yaşanan kaza bir taraftarın ciddi biçimde yaralanmasına yol açtı. Hastaneye kaldırılan Fenerbahçeli taraftarın beyin ameliyatı olacağı öğrenildi.

Ntvspor 15.04.2012 - 23:41

Koreografi kazası hastanelik etti

Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesi sarı lacivertli taraftarların planladığı 3 boyutlu koreografi şovu, halatların kopması nedeniyle yarıda kalırken, kopan halat nedeniyle bir taraftar yaralandı.


Karşılaşmadan önce üzerinde 'Saldır Fener' yazan figür, halatlarla yukarıya doğru çekilerek açıldığı sırada halatların kopmasıyla düştü. Onur Karabudak adlı bir taraftar, kopan halat nedeniyle yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Florance Nightingale Hastanesi'ne kaldırılan Karabudak'ın, beyin ameliyatı olacağı öğrenildi. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Temelli ve Hakan Dinçay'ın da yaralanan taraftarı ziyaret etmek için hastaneye gittiği öğrenildi.

Fenerbahçeli yöneticilerden Cihan Kamer ise twitter hesabından yaptığı açıklamada, Onur Karabudak'ın ameliyata alınacağını ve durumunun yarın belli olacağını belirterek, "Rabbim şifalar versin. İnsallah kardeşim bir an evvel aramıza sağlık, sıhhatle döner" ifadesini kullandı.

Maçı izlemek için Ankara'dan İstanbul'a geldiği belirtilen taraftarın yaralandığını duyan ailesinin de acilen İstanbul'a hareket ettiği öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...