Korkmaz: Çok üzgünüz

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Hamburg karşısında 2-0 öne geçmelerine karşın elenmelerinin çok üzücü olduğunu söyledi. Korkmaz, "2-0'dan sonra sahada rahatlamış gibiydik. Yediğimiz 2 golün ardından toparlanamadık. Çok üzgünüz" diye konuştu.

Ntvspor 20.03.2009 - 01:14

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Hamburg maçının ardından yaptığı açıklamada, "2-0 gibi bir avantajlı skoru yakaladık. 0-0'a da turu geçiyorduk. Ama Bordeaux maçında da aynı olay oldu. 5 dakika içinde 2 gol yedik. İlk golden sonra 10 dakika geçseydi daha farklı olabilirdi. Üst üste iki gol yiyince takım demoralize oldu" dedi.

Korkmaz, "2-0'dan sonra rahatladık gibi. 2-1'den sonra hemen gol gelmesi kötü oldu. Eğer 10 dakika dayansaydık takım toparlanabilirdi. Toparlanamadık. Çok üzgünüz. Böyle avantajlı skordan sonra elenmek çok üzücü" şeklinde konuştu.

Oyuna müdahalede geç kalınmış birşey olmadığını ifade eden Bülent Korkmaz, "Gollerin arka arkaya gelmesi bizi yıktı. Yoksa oyun olarak, müdahale olarak yanlış birşey yok. Genel anlamda oyunu götüren bizdik. Elenince ya da mağlup olunca ister istemez eleştiriler olacak, bunlar normal" dedi.

Korkmaz, Lincoln-Ümit Karan değişikliği ile ilgili olarak da, "2-2 olunca daha diri bir oyuncu gerekiyordu. O yüzden Lincoln'ü aldım. Lincoln ile aramda sorun yok, hiçbir oyuncumla olamaz" diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...