"Koskoca Galatasaray bu!.. Çok üzüldüm, çok..."

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, %100 Futbol'da Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın ve gazeteciler arasında geçen diyaloğu yorumladı.

Haberler - Ntvspor 09.04.2016 - 20:17 | Son Güncelleme : 09.04.2016 - 21:33

"Koskoca Galatasaray bu!.. Çok üzüldüm, çok..."

Güntekin Onay: Çok enterasan!. Cengiz Özyalçın çok beyefendi bir isim olduğu için, başkalarına yapabilirler mi bilmiyorum. Bir muhabir diyor ki "Galatasaray başkanı net olmalı." Öbürü istifaya zorluyor.

Rıdvan Dilmen: Bir tanesi en son aynen, "Ama bak şimdi" diyor. Arkadaşlarıma bir şey söylemek istemiyorum ama bir kere yaşça senden çok büyük bir isim. Bu arkadaşlarımız da yeni çıktılar. Galatasaray muhalefeti böyle yapmaz. Karşımızda bir beyefendi var. Yaşanı başını almış, kültürlü. Galatasaray'ın 2. başkanı. Benim için sıfat önemli değil. İnsan insandır. "Ama bak şimdi" diyor. Onu diyen kadar, Özyalçın'ın torunu vardır. "Ama bak şimdi" filan yok. Bence Cengiz Bey hatalı.

Güntekin Onay: 58 ile 64 yılları arasında futbol oynadığını düşünürsek, kaç yaşında olduğu konusunda fikir verir.

Rıdvan Dilmen: Üzülüyorum. Koskoca Galatasaray hocam bu... "Bana Ankara'da bunu söylemiştin. Ama bak şimdi" diyor.

Güntekin Onay: Galatasaray başkanı net olmalı diyor. Ders veriyor. Beyefendi bir insana bu tavırı gösterebilecek bu cürette bulunabiliyor. Beyefendi, küstah, tepeden bakan, kabadayı birisi olsa, bunları yapabilir mi? Yapamaz.

"DESİN BAKALIM AZİZ YILDIRIM'A"

Rıdvan Dilmen: Cengiz bey çok sabırlı. 'Ama bak şimdi' desin bakalım Aziz Yıldırım'a... Aziz Bey de saygı duyduğum bir insan. Ona da denmemeli. Ama Cengiz Bey de uzatmamalı. 'Ama bak şimdi' mi? 'Hadi canım sen başkasına git' derim. Galatasaray 2. başkanı bu kadar muhatap olmaz. 'Ama bak şimdi' olmayacak. Bunlar kardeşlerimiz. Tanımıyorum. Vallahi komedi gibi geldi. Acayip bir şey geldi. Bir kurgu var gibi. Birileri sanki göndermiş onları. Süleyman Rodop, 'Lafı çevirme falan' diyor. Bırak Galatasaray 2. başkanını. Onu da üstüne koyarsan, çok üzüldüm çok. Aşırı üzüldüm.

Sayfa Yükleniyor...