'Kulağının tribünde olmasına izin vermem'

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Alex problemine son verilen toplantıda konuşulanları açıkladı. Yıldırım, Alex'in kulağının tribünde olmasına izin vermeyeceğini söyledi.

Haberler 28.08.2012 - 07:25

'Kulağının tribünde olmasına izin vermem'

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman'la sıkıntı yaşayan kaptan Alex'le yaptığı konuşmayı Hürriyet gazetesine açıkladı. Yıldırım, “Alex’in kalmasını ya da gitmesini konuşmam. Ben prensip konuşurum. Kendisi de bu yönde bir talepte bulunmadı. Zaten bir yıl daha bizimle mukavelesi var. Takımda kalmaya elbette devam edecek” dedi.

Alex-Aykut Kocaman krizinde yaşananlara ilk müdahalesini, Gaziantepspor maçında sahaya inip, Alex lehine tezahüratta bulunan taraftarı anonsla uyararak yapan başkan Aziz Yıldırım, Alex ile yaklaşık 1.5 saat süren bir görüşme yaptı.

Kulüp binasındaki toplantıya Başkan Aziz Yıldırım ve Alex’in yanı sıra, tercüman Samet Güzel, asbaşkan Ali Yıldırım, yönetici Deniz Tolga Aytöre de katıldı.

Alex'le toplantısı sonrası açıklama yapan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Alex'in Aykut Kocaman'la ilgili kendisine herhangi bir şikayette bulunmadığını söyledi.

Takındığı tavır ve yaptığı uyarıların normal, hatta sıradan olduğunu ve büyütülmemesi gerektiği görüşünü savunan Aziz Yıldırım, "Herkesin kurumsal yapı içinde hareket etmesi gerektiğini anlattım. Kulağının tribünde olmasına izin vermeyeceğimi söyledim" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Alex'in mukavelesinin devam edeceğini de söyledi.

Sayfa Yükleniyor...