Galatasaray'da hareketli saatler yaşanıyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile teknik direktör Igor Tudor'un görüşmesi sona erdi. Futbol direktörü Cenk Ergün, birazdan Florya Metin Oktay Tesisleri'nde açıklamalarda bulunacak.

Sarı-kırmızlılarda gündem maddesi Medipol Başakşehir maçında oynanan futbol, alınan ağır skor ve büyük maçlardaki sonuçlar olacak. Yönetimde Tudor'la yolların ayrılması gerektiğini savunan isimler olurken Başkan Özbek, Hırvat çalıştırıcıya uyarılarda bulunacak. Özbek, Galatasaray'ın belli bir sistemi olması gerektiğini ve bu oyun şablonunda istikrar sağlanması görüşünde.

Galatasaray'ın fikstüründe bakıldığında kritik Aytemiz Alanyspor ve Beşiktaş maçında alınacak sonuçlar Tudor'un geleceği konusunda etkili olacak.

Yardımcı antrenör Ayhan Akman'ın Tudor ile olan uyuşmazlığı yönetim tarafından eleştirilirken, kulislerde Akman'ın ayrılık ihtimalinin olduğu belirtiliyor.

Arka planda taraftarın çok istediği Fatih Terim ismi konuşulsa da gün içerisinde gerçekleştirilecek toplantının Igor Tudor'a uyarı niteliğinde olacak.