Futbolseverler, Ziraat Türkiye Kupası'nda 31 Aralık ve 1 Ocak'ta da maç izleyecek.

TFF tarafından açıklanan maç programı şöyle:

3. HAFTA:

23 Aralık Salı

      13.00 Karagümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa Stadı)
      13.00 Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
      15.15 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)
      17.00 Diyarbakır BŞB-Galatasaray (Diyarbakır Atatürk) 
      20.00 Fenerbahçe-Altınordu (Şükrü Saracoğlu)

24 Aralık Çarşamba 

      12.45 İstanbul Başakşehir-Sivas 4 Eylül (Recep Tayyip Erdoğan) 
      13.00 Balçova Yaşam-Eskişehirspor (Kemalpaşa Ulucak Stadı)
      13.00 Kayserispor-Bayburt (Kadir Has)
      15.00 Konyaspor-Cizrespor (Konya Büyükşehir Stadı)
      17.15 Sivasspor-Gaziantep BŞB (Sivas 4 Eylül)
      18.45 Samsunspor-Bursaspor (Samsun 19 Mayıs)
      20.30 Beşiktaş-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)
25 Aralık Perşembe

      13.00 Keçiörengücü-Akhisar Bld (Ankara Aktepe) 
      13.00 Sarıyer-Rizespor (Yusuf Ziya Öniş) 
      18.00 Gaziantepspor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)
        20.30 Trabzonspor-Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)

    4. HAFTA

    30 Aralık Salı

        12.45 Sivas 4 Eylül Bld-İstanbul Başakşehir (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Komp.)
        15.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)
        16.30 Karabükspor-Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
        18.00 Altınordu-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)
        20.30 Adana Demirspor-Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim)

    31 Aralık Çarşamba

        11.30 Cizrespor-Konyaspor (Cizre İlçe / seyircisiz) 
        13.00 Tuzlaspor-Gaziantepspor (Tuzla Belediye Sahası)
        13.00 Bayburt-Kayserispor (Bayburt Genç Osman)
        13.00 Akhisar Bld.-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)
        13.00 Gaziantep BŞB-Sivasspor (Kamil Ocak)
        14.00 Galatasaray-Diyarbakır BŞB (TT Arena)
        16.00 Rizespor-Sarıyer ( Yeni Rize Şehir)
        16.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)

    1 Ocak Perşembe

        13.00 Eskişehirspor-Balçova Yaşam (Eskişehir Atatürk) 
        15.30 Mersin İdmanyurdu-Karagümrük (Tevfik Sırrı Gür)
        18.00 Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)