Kurtar: Neler oluyor anlamadım

Olaylı İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçı sonrası Diyarbakırspor teknik direktörü Güvenç Kurtar NTVSPOR.NET'e konuştu.

Ntvspor 14.03.2010 - 16:42

Kurtar, "Neler oluyor ben de anlamadım. Yaşadıklarımız çok üzücü. İki hükmen olunca galiba küme düşürüyorlarmış..." diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un Diyarbakırspor'u konuk ettiği maçın 87. dakikasında olaylar çıktı. Belediye'nin kaydettiği golün ardından Diyarbakırspor taraftarı sahaya girerken, futbolcular ve hakemler soyunma odasına kaçmak zorunda kaldı. Hakem Hüseyin Göçek'in maçı tatil etme kararı aldığı mücadelede detayları Diyarbakırspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar'dan aldık. Yaşananların çok üzücü olduğunu iki hafta üst üste yaşadıklarına anlam veremediğini ifade eden Kurtar, taraftarın hakeme tepki gçsterdiğini ifade etti.

Güvenç Kurtar şu açıklamaları yaptı, "İnanın ben de anlamadım neler oldu, neler oluıyor? Hakem bir serbest atış kararı verdi ve golü yedik. Bu dakikada taraftar bir anda sahaya indi. Hakemin verdiği hatalı kararın ardından gol yediğimiz için böyle bir tepki verdiklerini zannediyoruz. Hakem kararı yanlış verdi diye düşündüler. Moralimiz çok bozuk. İki hafta üst üste yaşadıklarımız çok kötü şeyler. İki hafta üst üste böyle ve üst üste iki hükmen maç kaybetmiş olacağız. Az önce duyduğuma göre böyle iki hükmen olunca küme de düşürüyorlarmış. Bakalım neler olacak. Bu durumlar, bu yaşananlar çok üzücü. Ben ve futbolcularım şu anda soyunma odasındayız. Bizlerde bir şey yok."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...