Kuszczak'tan Van Der Sar'a sitem

Manchester United'ın yedek kalecisi Tomasz Kuszczak, bir numaralı kaleci Edwin Van Der Sar'a eleştiriler getirdi. Deneyimli file bekçisinin, kendisine hatalarını göstermediğini söyleyen Polonyalı kaleci, "Sanırım Van Der Sar beni hiç sevmiyor" diye konuştu.

Ntvspor 06.11.2009 - 15:15

Kuszczak'tan Van Der Sar'a sitem

39 yaşına merdiven dayayan Edwin Van Der Sar, artık kariyerinin son yıllarını geçiriyor. Ancak Manchester United'ın yedek kalecisi Tomasz Kuszczak'a bakılacak olursa, Hollandalı file bekçisinin, deneyimlerini gençlerle paylaşmaya hiç niyeti yok.

Van Der Sar'ın hala formasını kaptırma korkusu yaşadığını savunan Kuszczak, daha iyi bir kaleci olma yolunda deneyimli file bekçisinden hiç destek görmediğini söyledi. Polonyalı kaleci, "Kendisine birkaç kez bana tavsiyelerde bulunmasını istedim. Çünkü Edwin çok deneyimli bir kaleci. Ancak oralı bile olmadı. Nerede hata yaptığım konusunda bana yardımcı olmak istemiyor" diye konuştu.

Van Der Sar'ın, kendisini hiç sevmediğini ifade eden Kuszczak, kendisine sürekli, "Daha ne kadar Hollandalı kalecinin arkasında bekleyeceği" sorusunu yönelttiğini belirtti.

2006 yılında West Bromwich takımından Manchester United'a transfer olan Kuszczak, o günden bu yana sadece 35 maçta takımın kalesini koruyabildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...