Kutlu: En zor maçımız Hacettepe olacak

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, bu hafta oynayacakları Hacettepe maçının en zor maçlardan biri olduğunu söyledi.

Haberler 25.02.2009 - 15:33

Ankaragücü, hafta sonu Hacettepe ile yapacağı maçın hazırlıklarını, Cemal Aydın Kompleksi'nde yapılan çalışmayla sürdürdü.

Teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde yapılan çalışmaya, sakatlığı bulunan İbrahim Ege katılmazken, Mehmet Yılmaz takımdan ayrı koşu yaptı.

Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Hakan Kutlu, 2 haftadır iyi oynayarak kazandıklarını belirterek, ''Son haftalardaki en zor maçımız Hacettepe olacak'' dedi.

Hacettepe'nin iyi mücadele eden ve iyi oynamaya çalışan bir takım olduğunun altını çizen Kutlu, ''Rakibimiz, son olarak Ankaraspor'u yendi. Bizim son 2 haftada aldığımız 6 puanın anlamlı olabilmesi için bu maçı kazanmalıyız. Hacettepe maçını kayıpsız geçerek, alt sıralardan uzaklaşmak ve galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Seyircisiz oynadığımız maçın ardından taraflarımızla Ankara'da buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bizi büyük bir taraftar desteğinin bekleyeceğini düşünüyorum. Taraftarlarımız stadı dolduracaktır. Biz de onların desteğini arkamıza alarak sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...