Lemerre: Yine de iyi direndik

Gaziantepspor ile golsüz berabere kalan Ankaragücü'nde teknik direktör Roger Lemerre 10 kişi kalmalarına karşın yine de iyi direndiklerini söyledi.

Haberler 07.03.2010 - 16:41

Lemerre: Yine de iyi direndik

Ankaragücü Teknik Direktörü Roger Lemerre, on kişi kalmalarına rağmen, zor da olsa maçı berabere bitirdiklerini söyledi.

Lemerre, maçın ardından yaptığı basın toplantısında, ilk yarıya iyi başladıklarını ifade ederek, ancak 10. dakikadan sonra oyunun eşit düzeye geldiğini kaydetti. Rajnoch atıldıktan sonra topa ayağa oynayan Gaziantepspor karşısında direnmeye çalıştıklarını dile getiren Lemerre, "Bunu da iyi yaptığımızı düşünüyorum. Zor da olsa maçı berabere bitirdik" dedi.

Gaziantepspor Teknik direktörü Jose Couceiro da oyunu başından sonuna kadar kontrol ettiklerini belirtti. Ankaragücü'nün on kişi kaldıktan sonra tamamen geri çekildiğini anlatan Couceiro, "O dakikadan sonra gol atma isteğimiz daha da arttı. Biraz daha sert oynamaya başladık. Ancak daha sakin oynayabilirdik. Pozisyonlar yakaladık ama kazanmak için gol atmak gerekiyor" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...