NTV

Lens'ten transfer açıklaması: Gelecek ne gösterir bilemem

Ntvspor

Spor

Akhisar Belediyespor maçında takımının üçüncü golünü kaydeden Jeremain Lens, mücadeleyi değerlendirirken akıbeti konusunda da açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe konuk ettiği Akhisar Belediyespor'u 3-1 mağlup etti. 90+3'te golü bulan Jeremain Lens maç sonu açıklamalarda bulundu. Sunderland'den kiralık olarak gelen Holladanlı yıldız gelecek yıl hangi takımda oynayacağı sorusuna da cevap verdi.

"Mutluyuz, maçtan önce galibiyete ihtiyacımız olduğunu biliyorduk. Rakiplerimize yakın olmak için önemliydi. Gerekin yaptığımızı düşünüyorum skor anlamında. En iyi maçlarımızdan biri değildi. Akhisar buraya planlama yapıp gelmiş; ne istediklerini biliyorlardı. Zor bir maç oldu. İhtiyacımız olan gol de rakibin attığı golle geldi."

"Geleceğimde neler olacağı bana bağlı değil. Sunderland ile 2 yıl sözleşmem var. Yazın neler olacağını göreceğiz. Fenerbahçe'de olmaktan dolayı mutluyum. Daha uzun yıllar da burada oynamak isterim."

"TÜRKİYE'DE BAŞKA TAKIM?" SORUSU

"Türkiye'de başka takımda oynar mı?" sorusuna "Gazeteler birçok şey yazıyor. Biliyorum cevap vermediğimi. En önemlisi bu sezon Fenerbahçe'de oynuyorum ve umarım Fenerbahçe'de oynamaya devam ederim. Ama gelecek ne gösterir bilmiyorum."

ETİKETLER