Lig biter Terim başlar

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 8-10 ocak 2014 tarihlerinde profesyonel liglerde görev yapan teknik adamlarda Antalya'da toplantılar yapacak.

Haberler - NTV Haber 26.12.2013 - 07:51

Lig biter Terim başlar

Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, liglerde görev yapan teknik direktörlerle devre arasında bir dizi toplantı gerçekleştirecek.

Türkiye Futbol Federasyonu, toplantıların, Türkiye Futbol Direktörlüğü tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak ve tüm seviyelerde görev yapan teknik adamların yaşadıkları sorunlar ile çözüm önerilerini paylaşmak üzere yapılacağını açıkladı.

Terim ve teknik adamların toplantıları 8-10 ocak 2014 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek.

İlk toplantı 8 Ocak günü Süper Lig takımlarının teknik sorumlularıyla yapılacak. Zirve için Süper Lig'den 18, PTT 1. Lig'den 19, Toto 2 ve 3. Lig'den ise 90 teknik adam davet edildi. Ayrıca Coca-Cola Elit Akademi Ligi'nde görev yapan akademi direktörleri de Fatih Terim ile ayrı gruplar halinde bir araya gelecek.

Terim, Antalya'da bulunduğu sürede ayrıca, hayata geçirilecek yeni bir uygulamayla, PTT 1. Lig karması ile Spor Toto 2. Lig karması arasında oynanacak maçlarını da takip ederek, milli takımlara yeni yetenekler kazandırmaya çalışacak.

Sayfa Yükleniyor...