Linderoth'dan transfer açıklaması

İsveçli futbolcu Tobias Linderoth, Galatasaray'da çok mutlu olduğunu söyledi ve transferiyle ilgili basında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Linderoth'dan transfer açıklaması

Sarı-kırmızılı formayı giyen Tobias Linderoth ve kaleci Aykut Erçetin, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Linderoth, transferi ile ilgili bir soruyla ilgili olarak, "Şu anda Galatasaray'ın futbolcusuyum. Kontratım bitene kadar Galatasaray'ın futbolcusu olmaya devam edeceğim. Bu konu tamamen yönetim ve menajerim arasında. Somut bir gelişme olursa haberim olacak ama şu ana kadar somut bir gelişme yok" dedi.

Transfer konusunun iki tarafın oturup konuşacağı bir konu olduğunu belirten Linderoth, "Galatasaray futbolcusu olmaktan bu formayı giymekten gayet mutluyum. Transfer konusu sadece benim verebileceğim bir karar değil. Yönetimin ve benim birlikte vereceğimiz bir karar" diye konuştu.

Kendisinin sadece hazırlık maçlarında değil, sakat olduğu dönemde de elinden geleni yaptığını vurgulayan Linderoth, her geçen gün kendisini daha iyi hissettiğini ama sakatlıktan çıktıktan sonra oynamak gerektiğini, oynadığı taktirde çok daha iyi olacağını belirtti.

Galatasaray'da futbol oynamanın çok kolay olmadığına işaret eden Linderoth, sözlerini "Çok kaliteli bir takımımız var. Orta sahada mücadele çok. Bana da şans verildiğinde en iyisini yapmaya çalışacağım" diye tamamladı.

"GALATASARAY ÇOK İYİ BİR TAKIM"
Galatasaray'ın kalecisi Aykut Erçetin de, Antalya'da çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini, kamp yerini ve ortamı çok beğendikleri için kamp süresinin uzatıldığını bildirdi.

Erçetin şunları söyledi:
"Herşey iyi gidiyor. İlk devreyi iyi kapatamadık ama iyi hazırlanıyoruz. İkinci yarıda 3 kulvarda da en büyük başarıyı yakalamak istiyoruz. Takımımın beni takasta kullanması diye bir şey söz konusu değil. Gazeteler yazıyor ama böyle bir şey yok. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bu yılı çok iyi bir performans ile kapatmak istiyorum. Bana şans verilirse bunu en iyi şekilde değerlendireceğim. En büyük başarıyı kazanmayı amaçlıyorum."

Basın mensuplarının, "Leo Franko, UEFA Ligi'nde Atletico Madrid'in daha şanslı olduğunu söylüyor. Sen buna ne diyorsun?" sorusunu Erçetin, "Her düşünceye saygı duymak gerekir. Fakat bana göre biz çok daha iyi bir takımız. Atletico Madrid'i yenmeye gideceğiz. Çünkü biz onlardan çok daha iyi bir takımız" diye cevaplandırdı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...