NTV

Liverpool'da Torres dönüyor

Spor

Sakatlığından dolayı uzun zamandan beri forma giyemeyen Fernando Torres'in sahalara döneceği müjdesini teknik direktör Rafael Benitez verdi.

Liverpool Teknik Direktörü Rafael Benitez, uzun süredir sakat olan Fernando Torres'in Premier Lig'de bu hafta Blackburn Rovers ile oynanacak maçta forma giyebileceğini bildirdi.

Kulübün resmi internet sitesine açıklama yapan İspanyol teknik adam, 25 yaşındaki yıldız futbolcunun takımla birlikte çalıştığını ve Blackburn Rovers deplasmanında oynayıp oynamayacağının antrenmanların ardından belli olacağını belirtti.

Fernando Torres'in durumuyla ilgili aldıkları verilerin son derece olumlu olduğunu aktaran deneyimli teknik adam, İspanyol futbolcunun kendisini iyi hissettiğini, bu durumun maç gününe kadar devam etmesi halinde Blackburn Rovers karşında forma giyebileceğini kaydetti. Kasığındaki sakatlıktan dolayı takımından ayrı kalan Fernando Torres, Premier Lig'de bu sezon forma giydiği 10 maçta 10 gol attı.

"ANFIELD ROAD, İNGİLTERE'DEKİ EN İYİ YER"
Fernando Torres, Liverpool Daily Post gazetesine verdiği demeçte, Anfield Road Stadı'nın İngiltere'deki en iyi yer olduğunu ifade etti. Anfield Road Stadı'nda kendini evinde gibi hissettiğini anlatan yıldız oyuncu, Liverpool'da uzun yıllar geçirmek istediğini belirtti.

Liverpool'da zaferler kazanan bir oyuncu olarak hatırlanmak istediğini kaydeden Torres, "Daha burada birkaç senem var ve eminim ki zaferler kazanacağız. Benim için Anfield Road'da ve 'Kop' tribününün önünde gol atmak muhteşem bir şey. İnsanların benim ismime şarkı söylediğini duymak sahada hissettiğin en iyi duygu. Belki de gol atmaktan daha iyi" ifadelerini kullandı.