Olcay Şahan: Özgüvenimiz yüksek, Liverpool'u eleyeceğiz

Beşiktaşlı oyuncuların katıldığı bir açılışta açıklama yapan Olcay Şahan, "Özgüvenimiz yüksek, Liverpool maçından çok iyi sonuç alacağımıza ve tur atlayacağımıza inanıyoruz" dedi.

Ntvspor 16.02.2015 - 15:10

Olcay Şahan: Özgüvenimiz yüksek, Liverpool'u eleyeceğiz

Beşiktaş'ın Bursaspor galibiyetini yorumlayarak sözlerine başlayan Olcay Şahan, "Beşiktaş'a yakışan bir maç oldu. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Liverpool maçına çok iyi hazırlanıp oradan iyi bir skor ile ayrılmak istiyoruz" dedi.

Olimpiyat Stadı'nda takımı az sayıda taraftarın izlemesiyle ilgili de konuşan Olcay Şahan, "Bizim taraftarımızla sıkıntımız yok. Bizi çok iyi destekliyorlar. Konya deplasmanında da içeride oynadığımız maçlarda da her şeyi kanıtladılar. Ama hava ve Olimpiyat Stadı'nın şartlarından dolayı gelmemiş olabilirler. Bunların dışında bizi çok iyi destekliyorlar" ifadelerini kullandı.

Sezonun ikinci yarısına çok iyi başladıklarını söyleyen Olcay, "Hedefimiz belli. Çok güzel bir seri yakaladık. Herkesin özgüveni çok yüksek. Onun için de rahatça maça hazırlanıyoruz" diye konuştu.

"Bilic'in kağıt üzerinde Liverpool favori görünüyor ama ciddi şansımız var" ifadelerini de yorumlayan Olcay Şahan, "Liverpool maçıyla ilgili takım içinde olumlu düşünceler var. Kalitemizi biliyoruz. Bu sene İngiliz takımlarıyla 4 kez oynadık ve çok iyi skorlar yakaladık. O maçta iyi sonuç alıp tur atlayacağımıza inanıyoruz" iddiasında bulundu.

Kayseri Erciyes maçının Ankara'da oynanacağının hatırlatılması üzerine de Olcay Şahan, "Hayırlı olsun. Ankara'da iki maç yaptık ikisini de kazandık. Kayseri maçının da orada olması taraftarlar için güzel olacaktır" açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...