Liverpool'un hedefi Gökhan İnler

Premier Lig'de zor günler geçiren İngiltere'nin efsanevi kulübü Liverpool, Türk asıllı yıldız Gökhan İnler'in peşine düştü. Haber Liverpool'un forumlarında heyecan yarattı.

22.09.2010 - 17:06

Liverpool'un hedefi Gökhan İnler

Liverpool İspanyol menajer Rafael Benitez'in Juventus'a gitmesiyle bu sezona Roy Hodgson'la başladı. Transfer döneminde Arjantinli Mascherano Barcelona'ya, Insua Galatasaray'a gitti, Jovanovic, Joe Cole gibi isimler takıma katıldı.

Ancak 'Kırmızılar' şu günlerde büyük hayal kırıklığı yaşıyor, Liverpool Premier Lig'de oynadığı 5 maçtan yalnızca birini kazanabildi ve topladığı 5 puanla 16. sırada bulunuyor. Lider Chelsea'nin 10 puan gerisinde yer alan kulüpte yeniden transfer sesleri yükselmeye başladı.

Orta sahasında problem yaşayan Liverpool, Inter ve Juventus'un da almak istediği Udinese'nin Türk asıllı İsviçreli oyuncusu Gökhan İnler'in peşine düştü.

Liverpool Udinese'ye 14 milyon Euro teklif etmeye hazırlanıyor. 2013 yazına kadar Gökhan İnler'le mukavelesi bulunan Udinese de Liverpool gibi sezona kötü başladı ve üç maçta 0 puan aldı.

Daily Mirror gibi gazetelerde bu haberin yer alması ise Liverpool forumlarında heyecan yarattı. Taraftarlar şimdi Gökhan İnler'in Liverpool'da başarılı olup olamayacağını tartışıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...