Lugano-Edu belirsizliği

Fenerbahçe'de Lugano’un menajeri görüşme yapmak için İstanbul'a geldi ancak Uruguaylı futbolcunun bağlı olduğu menajerlik şirketi eş zamanlı olarak Roma'da da pazarlık halinde. Babasının hastalığını bahane ederek İstanbul'a gelmek istemeyen Edu'nun ise takımda kalma ihtimalı azalıyor.

28.07.2009 - 17:39

Lugano-Edu belirsizliği

İstanbul'a gelen Lugano'nun menajeri, sarı-lacivertli yöneticilerle görüşmelerde bulunuyor ancak Lugano'nun menajerlik şirketinin yetkilileri Lazio ile de eş zamanlı görüşmelere devam ediyor.

İtalyan medyası da bu transfer bilmecesini yakından takip ediyor. Lazio Başkanı Lotito'nun Lugano'ya yeni bir teklif sunduğu ve beklemeye geçtiği belirtildi.

28 yaşındaki futbolcunun gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceği Roma-İstanbul hattında yapılan görüşmelerden sonra cevap bulacak.

Diğer yandan Edu'nun takımda kalma ihtimali zayıfladı. Babasının hastalığını bahane ederek İstanbul'a gelmekten kaçınan Brezilyalı futbolcu bu hafta içinde görüşmeye gelmezse sarı-lacivertli kulüple yolları ayrılacak.1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Edu'ya alacakları ödenerek sözleşmesi fesh edilecek.

Sarı-lacivertlilerde Honved maçı hazırlıkları da sürüyor. Alman teknik adam, maç kadrosunu şekillendirmeye başladı. Daum'un yeni transferlerden Andre Santos'u ilk onbirde oynatmayı planladığı ancak Cristian konusunda kararsız olduğu belirtiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...