NTV

"Maç izlemeyi bıraksınlar!"

Ntvspor

Spor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat, Gaziantep maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Eğer bunları göremiyorlarsa bence maç izlemeyi bıraksınlar. Eğer eleştirmen olmak istiyorlarsa bunları düşünsünler" dye konuştu.

İlişkili Haberler

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada "Zor bir dönemden geçiyoruz. Bunu hepimiz biliyoruz. Oyuncularımın gayretinden şikayet edemem. Fakat sadece gayret ve mücadele yetmiyor" dedi.

Hollandalı teknik adam Lens'in "Özgüven eksikliği var" yorumunun sorulması üzerine "Maç kazanarak özgüvenimizi geri kazanabiliriz. Maçlardan galip ayrılmalıyız. Tersi oldukça özgüven kazanamazsınız. Sadece çalışmak yetmiyor. Daha iyisini yapmalıyız" yanıtını verdi.

Advocaat, Alper'i oyundan alıp Josef de Souza'yı almasının eleştirildiği yönündeki yorum üzerine de "Kanat oyuncusunu da forvet oyuncusunu da çıkardık. Souza'yı aldık. Alper yorgundu. Souza'nın kafa golleriyle etkili olabileceğini düşündük ve olayların gidişatına bakıp bu şekilde fırsatı değerlendirmek istedik. Eğer bunları göremiyorlarsa bence maç izlemeyi bıraksınlar. Eğer eleştirmen olmak istiyorlarsa bunları düşünsünler" ifadesini kullandı.

ETİKETLER