Maçın kahramanı konuştu!

Fenerbahçe'ye Celtic deplasmanında attığı gollerle puanı getiren gecenin kahramanı Fernandao karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Golcü oyuncu zorlu deplasmanda alınan 1 puanın kötü sonuç olmadığını söyledi.

Ntvspor 02.10.2015 - 01:03

Maçın kahramanı konuştu!

Fenerbahçe'de sonradan oyuna girerek 2 gole birden imza atan Fernandao takımının sahadan bir puanla ayrılmasında başrol oynadı. Brezilyalı yıldız futbolcu maç sonu konuştu.

Fernandao için UEFA’nın ‘ilham verici değişiklik” mesajı yayınladığı ifadelerini değerlendiren Fernandao, “Tüm takımımızı tebrik etmemiz gerekiyordu. Hocamızın bize verdiği güven çok önemliydi. Tüm takım tebriği haketti. Zor bir deplasmandı ve böyle bir deplasmanda geriye düştüğünüzde beraberliği yakalamak kolay olmuyor. Bu maçtan bir puan aldığımız ve takıma yardımcı olduğumuz için çok mutluyum” dedi.

"HOCANIN KARARINA SAYGILIYIM, ÖNEMLİ OLAN TAKIMDIR" 


Bu maça yedek başladığının hatırlatılması üzerine Brezilyalı golcü, “Biz hocamızın kararlarına saygı duymak zorundayız. Burada kararları veren hocamızdır. Robin van Persie oynadığında takıma elinden gelenin en iyisini vermeye çalıştığını biliyorum. Ben de sahada olduğumda onun da hocanın kararlarına saygılı olduğunu düşünüyorum. Önemli olan takımdır ve onun da takımın başarılı olması için çalıştığını biliyorum. Burada önemli olan Fenerbahçe'dir ve takımın başarısıdır" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...