"Madrid'e gidemiyoruz üzgünüm"

Barcelona Teknik Direktörü Josep Guardiola, Şampiyonlar Ligi Finali'nde Madrid'te olmak çok istediklerini ama buna ulaşamadıkları için üzgün olduklarını söyledi.

Haberler - Ntvspor 29.04.2010 - 10:39

"Madrid'e gidemiyoruz üzgünüm"

Inter'i 1-0 yenmesine rağmen Şampiyonlar Ligi'nde finale yükselemeyen Barcelona'da teknik direktör Josep Guardiola maçtan sonra yaptığı açıklamada, çok üzgün olduklarını, Madrid'te olmayı çok istediklerini söyledi.

Guardiola "Gerçekten hayal kırıklığı çok büyük. Yarı finallerde küçük detaylar sonucu belirler. Geçtiğimiz sezon işler bizim için iyi gitmişti. Bu sene böyle olmadı. Bugün herşeyi denedik ama olmadı. Ne yazık ki Madrid'te olamayacağız. Inter'i kutlamalıyız. Finalde kim kazanır bilemem ama ben o sırada tatilde olacağım" şeklinde konuştu.

İspanyol teknik adam sözlerini "Evet biliyorum, biz Barcelonayız ancak 9 kişiyle defans yapan bir takımla oynadık. Ve bu durum pek kolay değildi. Bazı zamanlarda atak yapmak, defans yapmaktan daha zordur. Biz atak yapmaya çalıştık ancak onlar çok iyi defans yaptı. Bahanelere sığınmayacağız. Her oyuncu, her teknik adam ve her takım istediği gibi oynayabilir." şeklinde tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...