Mamur: Topuz isterse kalır

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, adı transfer dedikodularına karışan Mehmet Topuz'u takımda tutumak istediklerini, ancak gitmek isterse yapacakları birşey olmadığını söyledi.

26.05.2009 - 12:51

KAYSERİ - Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, takım kaptanı Mehmet Topuz'un Turkcell Süper Lig'de en çok istenen futbolculardan biri olduğunu ve bu oyuncunun diğer takımlara transfer olacağı konusunda basında sık sık asılsız haberler yer aldığını belirtti.

Mamur, ''Mehmet Topuz, bizim başarılı futbolcumuzdur. Kendisini her zaman Kayserispor fotoğrafı içinde görmek istiyorum. Kendisi kalmak istediği sürece takımda görmek istiyoruz. Kendisi ile görüştük ve takımda kalmak istediğini bize bildirdi. Zaten, gelecek yıla kadar oyuncumuzun bizimle sözleşmesi var. Ama Mehmet Topuz takımdan ayrılmak isterse tutamayız. Gitmek isteyen futbolcudan verim almamız zor'' dedi.

Yeni sezon için transfer hazırlıklarına başladıklarını da ifade eden Mamur, ''Bu sezon yabancı oyuncu konusunda attığımız taşlar yerini tutmadı. Ancak, sorunu sadece biz yaşamıyoruz. Birçok büyük takım da yabancı oyuncu konusunda istediğini bulamıyor. Gelecek sezon isabetli transferler yaparak, ilk 5'i kovalayacak bir takım oluşturacağız. Bu hedefimize ulaşmak için herkesle barışık olmak istiyoruz. Bunun için her türlü işbirliğine hazırız. Birlik ve beraberlik içinde takımımızı iyi yerlere taşımak istiyoruz'' diye konuştu.

Bazı taraftar gruplarının bilet fiyatlarının pahalı olmasından da yakındığını hatırlatan Mamur, taraftar derneklerine ücretsiz bilet vermeyeceklerini, kadın taraftarları stada çekebilmek için çalışma yaptıklarını ve çocuk tribününü daha aktif hale getirmek istediklerini söyledi.

Mamur ayrıca kulübe 5 yıldızlı otel konforunda yeni bir tesis yaptıracaklarını da belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...