Fransız Canal Plus Televizyonu, Atletico Madrid forması giyen Antoine Griezmann'ın geleceğiyle ilgili önemli bir iddia ortaya attı. İddiaya göre; Manchester United yönetimi, Fransız yıldız ile şimdiden kişisel koşulları üzerinde prensip anlaşmasına vardı.

Canal Plus, Griezmann’a yıllık 20 milyon euro ücret teklif eden United yönetiminin, Atletico Madrid ile pazarlıklara devam ettiğini öne sürdü.

Habere göre; United yönetimi, anlaşma sağlanamaması halinde, Griezmann’ın 100 milyon Euro’luk sözleşme fesih bedelini ödemeye de hazır. Bu bedelin ödenmesi halinde, Atletico Madrid ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan Griezmann serbest kalmış olacak. United yönetimi ise haberi yalanladı. Yönetim ne Griezmann ne de Atletico Madrid ile görüştüklerini söyledi.

Menajer Jose Mourinho ise olası Griezmann transferi konusunda net ifadeler kullanmaktan kaçındı. Mourinho "Bugünden yaz dönemi için konuşmanın bir anlamı yok. Çünkü önümüzde hala birçok maç var. Ancak ben ne istediğimi biliyorum. Almak istediğim oyuncuları transfer edip edemeyeceğimiz ise sezon bittikten sonra belli olacak" dedi.