Mancini'den Tevez'e rest

Premier Lig ekiplerinden Manchester City'nin Menajeri Roberto Mancini, kendisini eleştiren Carlos Tevez'e rest çekti. Mancini, Tevez'in kendisini mutlu hissetmemesi halinde, takımdan ayrılmakta serbest olduğunu söyledi.

Haberler - Ntvspor 30.04.2010 - 13:52

Mancini'den Tevez'e rest

Manchester City formasıyla başarılı bir sezon geçiren Carlos Tevez, geçtiğimiz günlerde menajer Roberto Mancini'nin antrenman tekniklerini sorgulamıştı. Mancini’yi medyaya şikayet eden Tevez, “Artık sezonun sonu geldi. Tüm futbolcular yorgun. Buna karşın hala günde çift antrenman yapıyoruz. Bu duruma hiçbirimiz anlam veremiyoruz. Benimle birlikte birçok arkadaşım mutlu değil” ifadelerini kullanmıştı.

Arjantinli golcünün bu açıklamalarına, Mancini’den çok sert yanıt geldi. İtalyan menajer, Tevez'in kendisini mutlu hissetmemesi halinde, takımdan ayrılmakta serbest olduğunu belirtti. Tevez'in arkadaşlarının da mutsuz olduğunu söylemesine de değinen Mancini, “Önemli bir futbolcu takımda mutlu değilse, gitmesi kalmasından iyidir. Bunu sadece Tevez için değil tüm futbolcular için söylüyorum” diye konuştu.

Tevez'in antrenmanlardan şikayet etmesine anlam veremediğini vurgulayan Mancini, “Son 5 ayda sadece 4 gün çift antrenman yaptık. Üstelik Carlos bu antrenmanların ikisinde Arjantin'deydi” ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...