Mancini'ye saldırdı, bavulu topladı

Eski Inter takım kaptanı Javier Zanetti, Dani Osvaldo'nun takımdan gönderiliş nedenini açıkladı. Zanetti, sezon başından bu yana 4 takım değiştiren ve son olarak devre arasında Boca Juniors'a transfer olan Osvaldo'nunteknik direktör Roberto Mancini'nin üzerine yürüdüğünü söyledi.

Ntvspor 23.02.2015 - 14:53

Mancini'ye saldırdı, bavulu topladı

Dani Osvaldo'nun Inter'den gönderilişinin perde arkasını eski takım kaptanı Javier Zanetti anlattı. Buna göre devre arasında Inter'den Boca Juniors'a transfer olan Dani Osvaldo'nun gönderilme nedeni teknik direktör Roberto Mancini ile yaşadığı tartışma. İtalyan La Gazetta Dello Sport Gazetesi’ne konuşan Zanetti, "Osvaldo, Juventus ile 1-1 berabere kaldığımız maçın ardından soyunma odasında Mancini'ye saldırdı. Daha fazla detaya girmek istemiyorum ama büyük bir hata yaptığını söyleyebilirim. Inter'de önemli bir kariyeri olabilirdi" diye konuştu.

Arjantin asıllı İtalyan forvet, sezon başından bu yana 4 takım değiştirdi. Devre arasında Boca Juniors'a transfer olan Dani Osvaldo, daha önce Southampton, Juventus ve Inter formalarını giymişti.

Sayfa Yükleniyor...