Mancini'yi şikayet etti

Manchester City'nin Arjantinli golcüsü Carlos Tevez, menajer Roberto Mancini'nin antrenman tekniklerini eleştirdi. Mancini’nin kendilerini çok yorduğunu savunan Tevez, eski menajer Mark Hughes'un görevine son verilmesinin de hata olduğunu ileri sürdü.

Ntvspor 13.04.2010 - 14:20

Mancini'yi şikayet etti

Şampiyonlar Ligi vizesi almak isteyen Manchester City, ezeli rakibi Manchester United karşısında sezonun en kritik maçına hazırlanıyor. Sezonun en önemli karşılaşması öncesi, City'nin Arjantinli golcüsü Carlos Tevez, menajer Roberto Mancini’yi basına şikayet etti.

Mancini’nin antrenman düzeninin futbolcularda büyük rahatsızlık yarattığını savunan Tevez, “Uzun bir sezonun sonundayız. Önemli maçlarımız var. Yorgunuz. Ancak yine de günde çift antrenman yapıyoruz. Bunu anlayamıyorum” ifadelerini kullandı.

Tevez, eski menajer Mark Hughes'a da destek verdi. Hughes'a görevine son verilmeden önce biraz daha zaman tanınması gerektiğini savunan Arjantinli futbolcu, takımın Arap patronlarına gönderme yaparak, “Bu onların kulübü, onların parası. Ancak bana ‘Hughes'un görevden alınması doğru karar mıydı?’ diye soracak olursanız, yanıtım ‘hayır’ olur. Alınan karara saygı duyuyorum. Ancak böyle bir takım bir gecede oluşturulmuyor” diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...