Griezmann: ManU'ya transferim yüzde 60

Atletico Madrid'in yıldızı Griezmann'dan şok Manchester United açıklaması. Fransa'nın ünlü TV programı Quotidien'e katılan golcü futbolcu, "Geleceğimle ilgili iki hafta içinde karar vereceğim" dedi. Sunucunun "Yeni kulübün Manchester United olabilir mi?" sorusunu da "Mümkün... 10 üzerinden 6 diyelim... Bunu ilk defa açıklıyorum" diye yanıtladı

Ntvspor 23.05.2017 - 13:59

Griezmann: ManU'ya transferim yüzde 60

Antoine Griezmann'dan Atletico Madrid taraftarlarını şoke eden, Manchester United taraftarlarını ise heyecanlandıran bir açıklama geldi. 26 yaşındaki forvet bu açıklamaları Fransa'nın ünlü TV programı Quotidien'de yaptı.

Griezmann'ın "Geleceğimle ilgili önümüzdeki iki hafta içinde karar vereceğim" demesi üzerine sunucu "Yeni kulübün Manchester United olabilir mi?" diye sordu. Griezmann "Mümkün... Tabii mümkün" yanıtını verdi.

Sunucu, "Buna 10 üzerinden kaç ihtimal verirsin?" diye diretti. Griezmann da "6" dedi ve "Bunu ilk defa burada açıklıyorum" cümlesini de ekledi.

Griezmann, sunucunun "Atletico'da kalma ihtimaline 10 üzerinden kaç verirsin?" sorusunu da "7" diye yanıtladı.

Griezmann'ın Atletico Madrid'de serbest kalma bedeli 100 milyon euro... Manchester United, geçen sezon bu rakamı Griezmann'ın vatandaşı Paul Pogba için vermişti.

Bu sezon Atletico Madrid formasıyla 26 gol atan Griezmann'ın Manchester United'ın UEFA Avrupa Ligi finalinde Ajax'ı yenip Şampiyonlar Ligi biletini alması halinde ManU'ya transfer olasılığı giderek artıyor.

Sayfa Yükleniyor...