Massa evinde dinleniyor

Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa, memleketi Sao Paulo'da bir gece kaldığı Albert Einstein Hastanesi'nden taburcu olarak, evine döndü.

05.08.2009 - 11:29

SAO PAULO - Formula 1 takımlarından Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa, memleketi Sao Paulo'da bir gece kaldığı Albert Einstein Hastanesi'nden taburcu olarak, evine döndü.

25 Temmuz'da Formula 1 Macaristan Grand Prix'si sıralama turunda başına ve sol gözüne çelik yay isabet ettikten sonra lastik bariyerlere çarparak yaralanan ve Macaristan Honved Askeri Hastanesi'ndeki bir haftayı aşan tedavisinden sonra Brezilya'nın Sao Paulo kentindeki hastaneye yatan Massa, taburcu oldu.

Massa'nın aile doktoru Dino Altman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Massa'ya bazı kan testlerinin uygulandığını belirterek, ''Çekilen beyin tomografisi ve beyin MR'ı ile göz kontrolü sonrasında, Felipe'nin herhangi bir ameliyata ihtiyacı olmadığı sonucuna vardık'' dedi.

Ferrari pilotuna ''sadece evde dinlenmeyi'' önerdiğini ifade eden Altman, ''Tekrar ne zaman yarışabileceğini söylemek şimdilik zor. Bunun için bir öngörüde bulunmak için çok erken. Önerilerimizi dikkate aldığı sürece, bir an önce iyileşeceğine eminim'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...