Medyaya 3 kupalı yanıt

Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, hem kendisine hem de takımına yönelik eleştirilere yanıt verdi. İlk sezonunda da benzer şekilde eleştirildiğini hatırlatan Enrique; "Sonunda 3 büyük kupayı da kazanmıştık" dedi.

Ntvspor 30.11.2016 - 16:50

Medyaya 3 kupalı yanıt

Barcelona, Real Madrid'i ağırlayacağı El Clasico'ya, ezeli rakibi Real Madrid'in 6 puan gerisinde başlayacak. Katalan ekibinin önce Malaga; ardından da Real Sociedad karşısında aldığı beraberlikler, teknik direktör Luis Enrique'ye yönelik eleştirileri de beraberinde getirdi...

İddialar, Luis Enrique'nin oyuncularla yaptığı kriz toplantısında sinirlerine hakim olamadığı ve "Bundan daha kötü olamazsınız" diye bağırdığı yolunda. Enique, Hercules ile oynayacakları Kral Kupası maçı öncesi, oyuncularına bağırdığını yalanladı ve medyayı suçladı.

Medyanın, takımın içinde bulunduğu durumu abarttığını savunan başarılı teknik adam; "Daha iyi oynamamız gerektiğini kabul ediyorum. Ancak ortada abarttığınız kadar büyük bir sorun yok. İlk sezonumda da benzer eleştiriler almıştım. Sezon bittiğinde ise 3 büyük kupa da müzemizdeydi" dedi.

Luis Enrique, bir süredir sakatlığı bulunan Andres Iniesta'nın, El Clasico'da takımdaki yerini alabileceğini de açıkladı.

Sayfa Yükleniyor...