Mehmet Batdal Manisaspor'da

Transfer döneminde adı büyük kulüplerle de anılan Bucaspor'lu Mehmet Batdal, Manisaspor'a transfer oldu. Bucaspor, Mehmet ve Bekir'i Manisa'ya verdiğini, ancak iki futbolcunun sezon sonuna kadar Bucaspor'da oynayacaklarını açıkladı.

11.01.2010 - 19:40

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Bucaspor'un kulüp başkanı Erdal Gündoğan, ''Mehmet Batdal ve Bekir'in transferi için Manisasporlu yöneticilerle resmi imzaları atacağız'' dedi.

Erdal Gündoğan, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Mehmet Batdal ve Bekir'in Manisaspor'a transferinin tamamlandığını belirterek, iki futbolcu için Manisaspor'la imzalanacak protokol konusunda anlaşmaya vardıklarını kaydetti.

Gündoğan, ''Mehmet Batdal ve Bekir'in transferi için Manisasporlu yöneticilerle resmi imzaları atacağız. Bu transferden 150 lirası peşin, kalan 500 lirayı da 125 bin liralık 4 taksit halinde ücret alacağız. Ayrıca Mehmet Batdal ve Bekir sezon sonun kadar takımımızda forma giyecek, ikinci yarı için ücretlerini Manisaspor'dan alacaklar'' dedi.

13 Ocak Çarşamba günü yapılacak genel kurula da değinen Gündoğan, yeni yönetim kurulu listesinin henüz oluşmadığını söyledi.

Birçok isimle temaslarının bulunduğunu kaydeden Gündoğan, ''Belediye başkanımız Ercan Tati'nin da görüştüğü bazı adaylar var. Başkanlık için henüz bir isim netleşmedi. Açıkçası ben de henüz bir karar vermedim. Ancak Salı akşamına kadar her şey açığa kavuşur'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...