Mehmet Demirkol: Cüneyt Çakır, Fenerbahçe'ye 3 penaltı vermedi

Mehmet Demirkol, Antalyaspor-Fenerbahçe maçı sonrası "Cüneyt Çakır, Fenerbahçe'ye 3 penaltı vermedi. Ama herkes doğru karar olan Sow'un pozisyonunu konuşuyor." dedi.

13.12.2016 - 15:11

Mehmet Demirkol: Cüneyt Çakır, Fenerbahçe'ye 3 penaltı vermedi

Anlatyaspor teknik direktörü Rıza Çalımbay'ı tebrik eden Mehmet Demirkol şöyle konuştu:  "Kural kanun hepsini bıraktık keyfimiz ne isterse o olsun istiyoruz. Kuralın ne olduğu belli. Sabahtan beri küfür ediyorlar etmeye de devam etsinler yani... Hasan Ali'yi tutup indiriyor ve buna kimse itiraz etmiyor."

"3 PENALTI VERİLMEDİ"

"Cüneyt Çakır, Fenerbahçe'ye 3 penaltı vermedi. Ama herkes doğru karar olan Sow'un pozisyonunu konuşuyor." 

"Diego'nun topla ne alakası var Sow'un önüne geçiyor ve kalçasıyla vuruyor. Cüneyt hoca ne alakası var. Tek amacı var Sow'un önünü kesmek. Topla hiç alakası yok yani. Sow topa vurmaya hazırlanırken diziyle dizine vuruyor ve bence topa dokunmuyor."

"Röveşataya kalkıp tehlikeli pozsiyondaysa bu fauldür. Hakemin görüşüne göre rakibe tehlikeli olmamak şartıyla maskas ve bisiklet vuruşuna izin verilir" kural aynen bu şekilde..."

"Bizim temel sorunumuz bu herşey kişiye ve adama göre... Adam çekiyorsa penaltıdır bunun hakeme göre değişiklik gösterme şansı yok"

Sayfa Yükleniyor...