Mehmet Nas ve Eren Aydın Manisaspor'da

Ligin yeni takımlarından Manisaspor, Gençlerbirliği oyuncularından sol bek Eren Aydın ve orta saha oyuncusu Mehmet Nas’ı renklerine bağladı.

Haberler 02.07.2009 - 14:43

MANİSA – Turkcell Süper Lig’in yeni ekiplerinden Manisaspor, Gençlerbirliği’nden Eren Aydın ve Mehmet Nas’ı transfer etti.

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Manisaspor'da Basın Sözcüsü Zeki Ayaydın, ''Transfer sezonu içerisinde listemizde yer alan 3 ya da 4 futbolcu ile daha sözleşme imzalamayı düşünüyoruz'' dedi.

Ayaydın, Gençlerbirliği'nden transfer ettikleri Mehmet Nas ve Eren Aydın'ın imza töreninde yaptığı konuşmada, transferlerin devam edeceğini belirterek, Rafael ile de anlaşma sağladıkları takdirde, kadrolarına 5. yabancı futbolcuyu da katacaklarını söyledi.

Ayaydın, ''Transfer sezonu içerisinde listemizde yer alan 3 ya da 4 futbolcu ile daha sözleşme imzalamayı düşünüyoruz. Bu transferlerin de en az 2'sinin yabancı olacağını söyleyebilirim.'' diye konuştu.

Manisaspor'a geldiği için mutlu olduğunu belirten Mehmet Nas da ''Yeni ve hedefleri olan bir takımda oynamak bana gurur verecek. Manisaspor'un başarısı için elimden gelen tüm çabayı göstereceğim'' dedi.

Eren Aydın ise, ''Burada bu yıl inşallah iyi başlayıp bana güvenenleri boşa çıkarmayacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

HAZIRLIK MAÇLARI TAKVİMİ
Bu arada Manisaspor'un sezon öncesinde kamp programı süresince 2'si Isparta, 4'ü Hollanda kampında olmak üzere toplam 6 hazırlık maçı yapacağı açıklandı.

Manisa temsilcisinin Isparta'da 8 Temmuz'da İsrail 1. Lig takımlarından Maccabi Netanya ile 18 Temmuz'da da Denizlispor ile karşılaşacağı bildirildi.

Manisaspor'un Hollanda'da yapacağı ve saat 19.00'da başlayacak hazırlık maçları ise şöyle:

18 Temmuz Manisaspor-Vaslui (Romanya 1. Lig)
20 Temmuz Manisaspor-Maccabi Tel Aviv (İsrail 1. Lig)
23 Temmuz Manisaspor-Rapid Bükreş (Romanya 1. Lig)
25 Temmuz Manisaspor-FC Haarlem (Hollanda 2. Lig)

Sayfa Yükleniyor...