Mehmet Topal: Hakem olsam golü vermezdim

Fenerbahçe'nin Osmanlıspor'u 1-0 yendiği maçta Sarı Lacivertliler'in tek sayısını atan Mehmet Topal'dan karşılaşma sonrası çarpıcı bir açıklama geldi. Topal, topu eliyle kontrol etmediğini söylerken, "Hakem olsaydım bu golü vermezdim" dedi.

Ntvspor 05.03.2017 - 22:16 | Son Güncelleme : 05.03.2017 - 22:18

Mehmet Topal: Hakem olsam golü vermezdim

Mehmet Topal maç sonrası kameraların olmadığı bölgede basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

Gol öncesi pozisyonu değerlendiren Mehmet Topal, "Skrtel'in kafa topuna çıktığı pozisyon sonrası top sekti ve elime çarptı. Topu elle kontrol etmedim. Daha sonra top önüme düştü ve vurdum gol oldu. O adrenalinle bunun farkına varamadım. O yüzden hiçbir şey söylemedim" dedi.

"Maçtan sonra izlediğinde golü verir misin?" sorusuna ise Mehmet Topal, "Hayır vermezdim. Top açık olan elime çarptı. Ben olsam vermezdim. Maç içinde bunu hissedebilseydim, ailem üzerine yemin ederim ki; gidip hakeme söylerdim. Aynı pozisyon Beşiktaş maçında sevdiğim kardeşim Atınç'ın başına da geldi. Orada kimse "Atınç niye söylemedi?" diye isyan etmedi. Topu kesinlikle elimle kontrol etmedim. Top elime çarptı, maçın adrenaliyle de bunun bir elle olarak karar verilebileceğine farkına varamadığım için hakeme söylemedim" yanıtını verdi.

RIDVAN DİLMEN: FENERBAHÇE'NİN GOLÜNÜ ALPER ULUSOY ATTI

Sayfa Yükleniyor...