Mehmet Topuz Kayserispor'dan ayrılıyor

Kayserispor'un kaptanı Mehmet Topuz, yeni sezonda takımında kalmayacağını ve kulübünün kiminle anlaşırsa o takıma transfer olacağını söyledi.

02.06.2009 - 17:16

Mehmet Topuz Kayserispor'dan ayrılıyor

KAYSERİ - Kayserispor'un kaptanı milli futbolcu Mehmet Topuz, artık takımda kalamayacağını, menajerler kanalıyla diğer kulüplerle görüşeceğini bildirdi.

Topuz, , Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Kayserispor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu, ancak başka bir takıma transfer olması yönünde yönetim ile anlaştıklarını ifade eden Topuz, ''Artık Kayserispor ile işim bitti. Yönetim, bana talipli bir takım ile anlaşmaları durumunda transfer olabileceğimi söyledi. Şu andan itibaren menajerler kanalıyla görüşmeler sürüyor. Ben çok fazla ilgilenmiyorum. Beni transfer etmek isteyen takımlar kulübümle görüşecek. Hangi takımla anlaşırlarsa ben oraya transfer olacağım.'' diye konuştu.

Bu konuları çok fazla düşünmediğini, tatil için ailesi ile birlikte Antalya'ya gittiğini anlatan Topuz, gönlünde hangi takımın yattığı sorusunu, ''Büyük ihtimalle Fenerbahçe veya Beşiktaş olabilir. Ama kulüplerin anlaşmasına bağlı. Galatasaray veya Trabzonspor'a da gidebilirim'' diye yanıtladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...