Pogba'nın menajerinden açıklama geldi

Adı Manchester United ile anılan Paul Pogba’nın Menajeri Mino Raiola, henüz oyuncusunun geleceği konusunda kesin bir karar almadıklarını söyledi. Raiola, yıldız oyuncunun Juventus'ta kalabileceğini de belirtti.

Ntvspor 12.07.2016 - 13:17

Pogba'nın menajerinden açıklama geldi

Avrupa Şampiyonası'nın son bulmasının ardından transfer piyasası daha da canlandı. Yeni sezonda hangi takımın formasını giyeceği en çok merak edilen oyuncu ise Paul Pogba. İngiliz basını, 23 yaşındaki Juventus’lu oyuncunun 120 milyon euroluk rekor bedelle Manchester United forması giymeye yakın olduğunu yazıyor. Pogba’nın menajerinin Ibrahimovic ve Mkhitaryan'ı United'a gönderen Mino Raiola olması da transfer iddialarını güçlendiriyor. Ancak Raiola, Pogba'nın henüz Juventus'tan ayrılmaya karar vermediğini söyledi.

Transfer penceresinin 31 Ağustos'a kadar açık kalacağını hatırlatan Raiola; "Acele etmemizi gerektirecek bir durum yok. Bazı büyük kulüplerden teklif aldık. Bu kulüplerle görüşmek için önümüzde uzun bir süre var. Pogba belki de Juventus'ta kalabilir. Burada çok seviliyor ve 3 yıllık daha sözleşmesi var" dedi.

Pogba, Juventus'a transfer olmadan önce Manchester United'da 3 yıl geçirmişti. Efsanevi menajer Alex Ferguson'ın gözüne girmeyi bir türlü başaramayan yıldız oyuncu, 2012'de Juventus'a transfer olmadan önce sadece 7 kez United formasını giyebilmişti. Pogba’nın Avrupa Şampiyonası'ndaki performansı ise hayal kırıklığı yaratmıştı.

Sayfa Yükleniyor...