Mesut Bakkal'ın istifası cebinde

Bursaspor'a 2-0 yenilen Manisaspor’da Teknik Direktör Mesut Bakkal, kendisine edilen küfürlere büyük tepki göstererek, "Bizden daha iyisini yapan varsa buyursun gelsin yapsın. Şimdi yönetimle konuşacağım, ciddi şekilde kalmamayı da düşünüyorum.'' diye konuştu.

03.10.2009 - 22:23

MANİSA - Ligde evinde Bursaspor'a 2-0 yenilen Manisaspor'da, teknik direktör Mesut Bakkal, ''gözünün içine bakılarak'' kendisine küfür edildiğini savunarak, ciddi biçimde takımda kalıp kalmamayı düşüneceğini söyledi.

Mesut Bakkal, maçtan sonra yaptığı açıklamada, sinirlerinin gergin olduğunu belirterek, bugün 90 dakika sahada mücadele ettiklerini, gol aradıklarını, ancak duran toptan gol yediklerini bildirdi.

Futbolda her türlü sonucun olduğunu vurgulayan Bakkal, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Ama ne takımım, ne ben, ne de yönetim bunları haketmiyoruz. Ciddi bir şekilde Manisaspor'da kalıp kalmamayı bu akşam düşüneceğim. Hiç kimse burada bu takımın emeğine, sahada yaptıklarına veya kulübün yaptıklarına bu kadar ucuz şekilde davranamaz. Ya herkes haddini bilecek, ya da eğer bizden daha iyi yapan birisi varsa gelip yapacak. Hiç kimse burada anasına, avradına, gözüne bakıp küfür edemez. Şimdiye kadar ben bu tarzda hiç konuşmadım. Ha, kötü oynarım kabul ederim, üretmem gol kaçırırım, kabul ederim. Ama herkes haddini bilecek. Bizden daha iyisini yapan varsa buyursun gelsin yapsın. Şimdi yönetimle konuşacağım, ciddi şekilde kalmamayı da düşünüyorum.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...