Mesut: Hiç böyle yenilmemiştim

Barcelona’ya 5-0 yenildikleri maçta oynayan Real Madrid’in Türk kökenli oyuncusu Mesut Özil, üzgün olduğunu belirterek, “Kariyerimin en kötü yenilgisiydi. Sadece acı veriyor” dedi.

Anadolu Ajansı 01.12.2010 - 14:54

Real Madrid’de top koşturan Mesut Özil, deplasmanda Barcelona’ya 5-0 yenildikleri maçla ilgili Bild gazetesine değerlendirmelerde bulundu.

Bu kadar açık farlı bir yenilgiyi hiçbir zaman yaşamadığını belirten Mesut Özil, ''Kariyerimin en kötü yenilgisiydi. Takımımız ve özellikle taraftarlarımız için çok üzgünüm. Bu yenilgi sadece acı veriyor'' dedi.

Karşılaşmada ilk iki golün çok erken geldiğini ve bunu hızlı bir şekilde üzerlerinden atamadıklarını belirten genç oyuncu, kendisinin maçtan alınmasını da doğru bulduğunu, teknik direktöre güveninin tam olduğunu kaydetti.

LÖW’DEN ÖVGÜ
Alman Milli Takımı Teknik direktörü Joachim Löw de Barselona'nın mükemmel bir futbol sergilediğini belirtti.

Real Madrid takımının güçlü bir Barcelona karşısında hiç bir şekilde şansı olmadığını ifade eden Löw, Mesut'un ve diğer Alman Milli Takımı oyuncusu Sami Khedira'nın takımda önemli bir yere sahip olduklarını ve bunu ispatladıklarını söyledi.

Bu tür yenilgilerin futbolda olduğunu ifade eden Löw, ikilinin bu yenilgiden ders çıkaracaklarını ve Real Madrid Teknik Direktörü Mourinho'nun Mesut ve Khedira'ya bundan sonra da güveneceğini kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...