Milan'dan Pirlo teklifine ret

Milan Başkan Yardımcısı Adriano Galliani, Chelsea'nin, başarılı orta saha oyuncusu Pirlo için kendilerine resmi teklifte bulunduğunu doğruladı. Galliani, Pirlo için 8 milyon Euro ve Claudio Pizzaro'yu teklif eden Chelsea'ye ret yanıtı verdiklerini de açıkladı.

Ntvspor 01.08.2009 - 21:23

Milan'dan Pirlo teklifine ret

İtalyan basınına göre Andrea Pirlo, yeni sezonda eski çalıştırıcısı Carlo Ancelotti ile Chelsea forması altnda buluşmak istiyor. Ancelotti de, Milan'da görev yaparken vazgeçemediği Pirlo'nun transferi konusunda ısrarlı...

Pirlo-Chelsea flörtü, bugüne dek gazete sayfalarına yansıyan haberlerle sınırlı kaldı. Konu hakkında konuşan Milan Başkan Yardımcısı Adriano Galliani, Pirlo için Chelsea'den resmi teklif aldıklarını doğruladı. Galliani'ye göre Londra ekibi Pirlo için 8 milyon Euro ve golcü Claudio Pizzaro'yu önerdi.

Bu teklifi çok düşük bulduklarını söyleyen Galliani, "Pirlo bu fiyata satılık değildir" ifadelerini kullandı. Galliani, son Audi Kupası’nda takımın çizdiği olumsuz tablo üzerine, forvet hattına takviye yapmak için harekete geçtiklerini ve Real Madrid'de forma şansı bulması mümkün olmayan Klaas Jan Huntelaar ile ciddi olarak ilgilendiklerini belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...