Miller daha her şeyi görmemiş!

İngiliz The Sun gazetesi, Kenny Miller'ın peşinden Bursa'ya geldi ve "Miller, kariyerinde her şeyi gördüğünü ve yaptığını sanıyordu. Ta ki, 4 bin Bursaspor taraftarı imza törenine gelinceye kadar" diye yazdı.

Haberler 25.01.2011 - 10:33

Miller daha her şeyi görmemiş!

Bursaspor’un Glasgow Rangers’dan kadrosuna kattığı Kenny Miller’ın yeşil-beyazlılardaki macerası, ülkesi İskoçya’da konuşulmaya devam ediyor.

Milliyet'in haberine göre, The Sun gazetesinin Bursa’ya giden muhabiri Robert Grieve imzasıyla yayımlanan haberde 31 yaşındaki golcünün Timsah’a gelişi "Paraları konuştu, taraftarları bağırdı, çığlık attı ve kesinlikle çıldırdı" ifadeleriyle özetlendi.

Ezeli iki rakip Rangers ve Celtic’in her ikisinde de forma giyen Miller’ın, Bursa’da tanık olduğu sahneleri İskoçya’daki "Old Firm" derbisinde bile yaşamadığı yorumunun yapıldığı yazıda, "Miller, kariyerinde her şeyi gördüğünü ve yaptığını sanıyordu. Ta ki, 4 bin Bursaspor taraftarı imza törenine gelinceye kadar. Yönetim kurulu üyeleri ona en yakın koltuğu kapmak için deyim yerindeyse birbirleriyle güreş yaptılar. Taraftarlar, o konuştukça kükredi" ifadelerine yer verildi.

Görüşlerine başvurulan Miller ise "Yaşadığım her şey gerçeküstüydü. Bugünü hayatım boyunca unutmayacağım. Kariyerimde birçok transfer yaptım ama böyle bir şey yaşamadım. Bana top attılar, ‘Bununla ne yapmamı istiyorsunuz’ gibi baktım. Topa birkaç kez dokununca taraftarların verdiği karşılık inanılmazdı" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...